CardiAid آموزشی

هنگامی که یک فرد دچار حمله ی ناگهانی قلبی می شود، شرایط بسیار استرس زا و متشوش می گردد و معمولاً باعث بروز بی نظمی می‌شود. با وجود تمام این مشکلات، لازم است تا در چنین شرایطی عکس العمل سریع نشان داده شود چراکه گذشت هر ثانیه برای فردی که دچار حمله شده است حیاتی می باشد. بنابراین توصیه می شود تا کاربران CardiAid پیش از استفاده از دستگاه بصورت دوره ای، با استفاده از CardiAid آموزشی که با همین هدف تولید شده است، آموزش لازم را ببینند.

طراحیCardiAid آموزشی بر اساس نیازهای آموزشی در رابطه با استفاده از AED ها می باشد:

  • ظاهر دستگاه آموزشی، برای آشنایی کاربران کاملاً مشابه با دستگاه CardiAid می باشد.
  • CardiAid آموزشی قابلیت شبیه سازی تمامی اتفاقات ممکن هنگام استفاده از دستگاه CardiAid را دارا می باشد و در نتیجه فرد آموزش گیرنده آمادگی لازم را برای روبرویی با چنین شرایطی پیدا می کند.
  • دستگاه از طریق دستگاه کنترل از راه دور توسط آموزش دهنده کنترل می شود. آموزش دهنده قادر است تا بر اساس نیاز هر فرد آموزش گیرنده و یا موضوع مورد آموزش، شرایط دستگاه را تغیییر دهد.

دستگاه CardiAid آموزشی قابلیت کار کردن به 20 زبان مختلف را دارد: فارسی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، هلندی، ترکی، ایتالیایی، اسپانیایی، کاتالونیایی، پرتغالی، برزیلی، تایلندی، دانمارکی، نروژی، سوئدی، فنلاندی، روسی، لهستانی، چکی، مقدونی، عربی، فارسی، اسلوانیایی، مجاری وچینی

© 2020 Maad Zist Fan Avar Beynolmelal. All Rights Reserved.