دستگاه شوک اتوماتیک CardiAid

CardiAid کاربرپسند ترین AED موجود در بازار است که کار با آن بسیار ساده می باشد و بهترین انتخاب برای محل کارو محیط اطراف شما می باشد.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با CardiAid می باشید؟ کمپانی ما بسیار مشتاق است تا توضیحات و اطلاعات رایگان را در اختیار شما قرار دهد.

دستگاه شوک اتوماتیک
ساده
  • با باز کردن درپوش CardiAid دستگاه بصورت خودکار روشن می شود.
  • الکترودهای از پیش قرار داده شده بر روی AED باعث می شود تا پروسه احیا سریع تر و ساده تر باشد.
  • "چراغ نشانگر وضعیت" تفسیر ساده ای را از وضعیت دستگاه ارائه می دهد.
  • CardiAid بصورت گام به گام از طریق دستورالعمل های صوتی، فرد احیاگر را راهنمایی می نماید. همچنین با وجود انواع نمایشگرها و آلارم های هشداردهنده استفاده بهینه حتی در زمانی که فرد احیاگر اطلاعات و تجربه ی کافی را ندارد، ممکن می گردد.
  • CardiAid تنها با فشردن یک دکمه آغاز بکار می کند- دکمه ی شوک الکتریکی. دکمه ای برای خاموش و روشن کردن دستگاه وجود ندارد در نتیجه اتلاف وقتی نیز وجود ندارد!
  • AED قابلیت کارکرد در 24 زبان بین المللی را دارد.
خودکار
تنظیمات کودکان
ایمن
نگهداری

نجات جان یک فرد توسط CardiAid در یک مهمانی

 برای نجات جان فردی که در یک مهمانی دچار ایست قلبی شده بود، مورد استفاده قرار گرفت. در یک مهمانی یکی از میهمانان به یکباره بر روی زمین می افتد.  خوشبختانه یکی از افراد حاضر به سرعت CPR را شروع می کند و سپس دستگاه CardiAid که در محل موجود بوده است و تنها 3 هفته پیش از این مهمانی توسط تالار برگزار کننده تهیه شده بوده است، آورده می شود. به گفته مسئولین تالار پذیرایی بهترین خرید ممکن بوده است!

ژولای 2015، هلند

0
تنها یک دکمه
0
قابلیت اتصال و آمادگی برای استفاده تنها در 10 ثانیه
0
200 مرتبه شوک الکتریکی با استفاده از هر باتری
0
قابلیت استفاده با 20 زبان بین المللی

Cardiad چیست؟

طراحی CardiAid به نحوی است که به ساده ترین شکل ممکن توسط عموم مردم مورد استفاده قرار بگیرد. CardiAid این امکان را فراهم می سازد تا در کمترین زمان ممکن شوک الکتریکی مورد نیاز به فردی که دچار حمله قلبی شده است اعمال شود.

CardiAid برای استفاده در محیط هایی نظیر مهدکودک ها و مدارس، ورزشگاه ها، اتاق های جراحی، دامپزشکی ها و دندانپزشکی ها و سایر موارد اورژانسی طراحی شده است.

نرم افزار CardiAid مطابق با دستورالعمل ERC ILCOR2015 است

CardiAid AED مؤثرترین درمان را بر اساس الگوریتم و دفیبریلاسیون دو فازی قلب ارائه می دهد

CardiAid تنها در صورتی که نیاز به شوک الکتریکی باشد آن را اعمال می کند در نتیجه استفاده از آن کاملاً ایمن و قابل اطمینان است.

AED سیگنال های بصری و شنیداری قوی را تولید می کند. این دستورالعمل های شنیداری واضح و پیکوگرام ها، فرد احیاگر را در تمامی مراحل احیاء همراهی می کند.همچنین مترونوم تعبیه شده در AED نرخ ماساژ قلب را هماهنگ می سازد.

CardiAid چگونه کار می کند؟

یکی از ویژگی های برجسته ی AED کاربری آسان آن می باشد. هرچه تعداد افرادی که توانایی استفاده از AED را دارند بیشتر باشد، شانس نجات جان انسان ها بیشتر می شود. CardiAid کاربرپسندترین و ساده ترین AED موجود در بازار می باشد. در وبسایت ما می توانید مشاهده کنید که روند کار با CardiAid چقدر ساده می باشد.

خرید دستگاه شوک اتوماتیک CardiAid

CardiAid زندگی بخش است. حمله های قلبی هر لحظه ممکن است اتفاق بیفتد، در هر مکان و در هر سنی. با نا آگاهی غافلگیر نشوید.

دستگاه شوک اتوماتیک CardiAid به صورت انحصاری توسط شرکت تجهیزات پزشکی ماد زیست فن آور بین الملل ارائه داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02126402289 تماس حاصل فرمایید.

© 2020 Maad Zist Fan Avar Beynolmelal. All Rights Reserved.